Aktivitetet e resortit

Zgjidh një dhomë që i përshtatet më mirë shijes dhe buxhetit tuaj

Miresevini ne Kompleksin Exalco AL , ndertimi me I ri dhe luksoz ne te gjithe rajonin verior. I vendosur ne Bushat, Shkoder, Kompleksi Exalco perfaqeson nje epoke te re ne fushen e turizmit dhe hotelerise.
Kompleksi Exalco Al, sjell nje perzierje të elegances dhe madheshtise.Ky kompleks sherben si destinacion per pushues, per udhetime te shkurtra biznesi dhe organizimin e eventeve familjare dhe te bisnesit, gjithmone duke ju siguruar nje sherbim me 4 yje nga nje ekip profesional.

BAR

Bar, restorant, restorant dasmash, shesh lojërash për fëmijë, pishinë janë pjesë e këtij ndërtimi mahnitës
dhoma janë të ajrit të kondicionuar dhe të shfaqë pa Wi-Fi, TV satelitor dhe një banjo private me dush. Guests mund ta parkojnë makinën e tyre falas.

Ambjet per femije

Kendi I lojrave mbrenda ambjenteve te barit ku ju mund te kaloni nje pasdite te kendshme ne pranin e femijeve tuaj.

Pishine

 

 

 

Spa

 

 

 

Restorant

Kompleksi Exalco Al ju ben te ndjeheni te mirepritur si ne shtepine tuaj. Kjo eshte arsyeja pse ne vazhdojme te ofrojme sherbime te cilesise me te larte ne restorantin tone. Fillojeni diten si duhet ,duke ngrene nje mengjes me nje menu te pasur.

Fitness dhe palestër

 

 

 

Dhoma e konferencave

Dhomë konferencash, kapacitet maksimal 70 persona me të gjitha pajisjet kanë nevojë për të gjitha llojet e ribashkimit, takimeve, seminareve, konferencave e kështu me radhë./p>