Rreth nesh

Zgjidhni nje dhome sipas shijes suaj.

Kompleksi EXALCO-AL, sjell nje perzierje të elegances dhe madheshtise.Ky kompleks sherben si destinacion per pushues, per udhetime te shkurtra biznesi dhe organizimin e eventeve familjare dhe te bisnesit, gjithmone duke ju siguruar nje sherbim me 4 yje nga nje ekip profesional.
Kompleksi Exalco Al ju ben te ndjeheni te mirepritur si ne shtepine tuaj. Kjo eshte arsyeja pse ne vazhdojme te ofrojme sherbime te cilesise me te larte ne restorantin tone. Fillojeni diten si duhet ,duke ngrene nje mengjes me nje menu te pasur.

Gjithashtu pjese te ketij kompleksi jane pishina, dhe kendi I lojrave mbrenda ambjenteve te barit ku ju mund te kaloni nje pasdite te kendshme ne pranin e femijeve tuaj.
JU MIREPRESIM!

Miresevini ne Kompleksin Exalco AL , ndertimi me I ri dhe luksoz ne te gjithe rajonin verior. I vendosur ne Bushat, Shkoder, Kompleksi Exalco perfaqeson nje epoke te re ne fushen e turizmit dhe hotelerise.

Vlerat tona

Zgjidh një dhomë që i përshtatet më mirë shijes dhe buxhetit tuaj

Akomodimi luksoz i hotelit tone perbehet nga 45 dhoma te dekoruara mjaft bukur qe permbushin te gjitha nevojat, qofte nje çift ne muajin e tyre te mjaltit, nje familje me pushime, apo kolege ne sherbim. Te gjitha dhomat kane ajer te kondicionuar, televizor , Wi-fi dhe nje banjo private. Klentet tane mund ta parkojne automjetin ne parkingun tone falas.

Dhoma e konferencave ka nje kapacitet prej 70 persona. Ne Kompleksin Exalco, ne e kuptojme se ngjarja juaj eshte nje investim i rendesishem ne biznesin tuaj, nje date ne kalendarin tuaj ne te cilen ju mbeshteteni ne ndihmen e ofruar per te arritur synimet tuaja. Bashkepunoni me stafin tone ekspert per t’iu ndihmuar te realizoni nje event unik, qofte kjo
konference, takime, seminar apo trajnime.

Kompleksi Exalco Al ju ben te ndjeheni te mirepritur si ne shtepine tuaj. Kjo eshte arsyeja pse ne vazhdojme te ofrojme sherbime te cilesise me te larte ne restorantin tone. Fillojeni diten si duhet ,duke ngrene nje mengjes me nje menu te pasur.

Gjithashtu pjese te ketij kompleksi jane pishina, dhe kendi I lojrave mbrenda ambjenteve te barit ku ju mund te kaloni nje pasdite te kendshme ne pranin e femijeve tuaj.
JU MIREPRESIM!