Mire se vini

ne kompleksi EXALCO-AL

Miresevini ne kompleksin EXALCO-AL, ndertimi me I ri dhe luksoz ne te gjithe rajonin verior. I vendosur ne Bushat, Shkoder, Kompleksi Exalco perfaqeson nje epoke te re ne fushen e turizmit dhe hotelerise.
Kompleksi Exalco Al, sjell nje perzierje të elegances dhe madheshtise.Ky kompleks sherben si destinacion per pushues, per udhetime te shkurtra biznesi dhe organizimin e eventeve familjare dhe te bisnesit, gjithmone duke ju siguruar nje sherbim me 4 yje nga nje ekip profesional.

1

Mireservini

ne Kompleksi EXALCO-AL

Ndërtimi më i ri dhe luksoz në rajonin verior.

2
*

2019 Kompleksi
EXALCO-AL

3

Naten

Dhoma dhe Suita

Zgjidh një dhomë që i përshtatet më mirë shijes dhe buxhetit tuaj

Aktivitete ne resort

Zgjidh një dhomë që i përshtatet më mirë shijes suaj

Kompleksi Exalco Al, sjell nje perzierje të elegances dhe madheshtise.Ky kompleks sherben si destinacion per pushues, per udhetime te shkurtra biznesi dhe organizimin e eventeve familjare dhe te bisnesit, gjithmone duke ju siguruar nje sherbim me 4 yje nga nje ekip profesional.
Kompleksi Exalco Al ju ben te ndjeheni te mirepritur si ne shtepine tuaj. Kjo eshte arsyeja pse ne vazhdojme te ofrojme sherbime te cilesise me te larte ne restorantin tone. Fillojeni diten si duhet ,duke ngrene nje mengjes me nje menu te pasur.
Gjithashtu pjese te ketij kompleksi jane pishina, dhe kendi I lojrave mbrenda ambjenteve te barit ku ju mund te kaloni nje pasdite te kendshme ne pranin e femijeve tuaj.
JU MIREPRESIM!

 • icon-3

  Pishine

  Pishine

 • icon-1

  Restorant

  Restorant

  Ushqim tradicional dhe modern në një vend

 • icon-2

  Kend lojrash

  Kend lojrash

  Kendi i lojrave brenda ambjenteve te barit.

 • icon-3

  Bar

  Bar

  Restorant bar në shërbimin tuaj në çdo kohë

121

Miqësi të reja

254

Vlersime me pese yje

430

Te ftuar nderkombetare

782

Klienta cdo dite

Na kontaktoni

Kompleksi EXALCO-AL

Tel: +355 22 700 200
Cel: ‎+355 68 349 6708
info@kompleksiexalco-al.al


Dhoma e konferencave ka nje kapacitet prej 70 persona. Ne Kompleksin Exalco, ne e kuptojme se ngjarja juaj eshte nje investim i rendesishem ne biznesin tuaj, nje date ne kalendarin tuaj ne te cilen ju mbeshteteni ne ndihmen e ofruar per te arritur synimet tuaja. Bashkepunoni me stafin tone ekspert per t’iu ndihmuar te realizoni nje event unik, qofte kjo
konference, takime, seminar apo trajnime.

Na shkruani