Kuzhina bashkëkohore

Gëzoni menunë e Restorantit

Guzhina në resortin tonë është e hapur për mëngjes, drekë dhe darkë për mysafirët turistik dhe gjithashtu të gjithë vizitorët e tjerë.
Gjithashtu pjese te ketij kompleksi jane pishina, dhe kendi I lojrave mbrenda ambjenteve te barit ku ju mund te kaloni nje pasdite te kendshme ne pranin e femijeve tuaj.
JU MIREPRESIM!

Miresevini ne Kompleksin Exalco AL , ndertimi me I ri dhe luksoz ne te gjithe rajonin verior. I vendosur ne Bushat, Shkoder, Kompleksi Exalco perfaqeson nje epoke te re ne fushen e turizmit dhe hotelerise.